Fio banka - nižší ceny a lepší možnosti zahraničních plateb
投稿者: Tomas Mosler, DipTrans IoLET MCIL MITI
Tomas Mosler, DipTrans IoLET MCIL MITI
Tomas Mosler, DipTrans IoLET MCIL MITI  Identity Verified
チェコ共和国
Local time: 21:33
2008に入会
英語 から チェコ語
SITE LOCALIZER
Feb 15, 2011

http://www.fio.cz/spolecnost-fio/media/tiskove-zpravy/89569-fio-banka-zlevnuje-zahranicni-platebni-styk

Zatímco dříve byly levné příchozí platby v EUR (1 euro) omezeny na systém Target2, nově jsou za 1 euro všechny příchozí platby v EUR bez ohledu na systém.
Dále jsou nově příchozí platby v USD a
... See more
http://www.fio.cz/spolecnost-fio/media/tiskove-zpravy/89569-fio-banka-zlevnuje-zahranicni-platebni-styk

Zatímco dříve byly levné příchozí platby v EUR (1 euro) omezeny na systém Target2, nově jsou za 1 euro všechny příchozí platby v EUR bez ohledu na systém.
Dále jsou nově příchozí platby v USD a GBP za 100 Kč.
A nakonec nově kromě EUR a USD účtů nabízejí i např. právě účet v GBP.
Collapse


 
Tomas Mosler, DipTrans IoLET MCIL MITI
Tomas Mosler, DipTrans IoLET MCIL MITI  Identity Verified
チェコ共和国
Local time: 21:33
2008に入会
英語 から チェコ語
TOPIC STARTER
SITE LOCALIZER
další zajímavá nabídka Apr 29, 2011

Toto sice není o Fiu, ale než zakládat další téma...

Spořitelní družstvo Citfin nabízí:
- příchozí europlatby zdarma
- první tři odchozí europlatby v měsíci zdarma
- vedení až 14 měnových podúčt
... See more
Toto sice není o Fiu, ale než zakládat další téma...

Spořitelní družstvo Citfin nabízí:
- příchozí europlatby zdarma
- první tři odchozí europlatby v měsíci zdarma
- vedení až 14 měnových podúčtů zdarma

http://bankovnictvi-ucet.citfin.cz/cz/produkty/firemni-ucet.html
http://bankovnictvi-ucet.citfin.cz/cz/produkty/firemni-ucet/sazebnik.html
Collapse


 
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member for the following reason: User's request - http://www.proz.com/ticket/260291
Tomas Mosler, DipTrans IoLET MCIL MITI
Tomas Mosler, DipTrans IoLET MCIL MITI  Identity Verified
チェコ共和国
Local time: 21:33
2008に入会
英語 から チェコ語
TOPIC STARTER
SITE LOCALIZER
výhledově další měny u Fia Mar 19, 2014

"S ohledem na trvale rostoucí zájem o služby v mezinárodním platebním styku se Fio banka, a.s. rozhodla postupně rozšířit okruh podporovaných měn o další, které z hlediska četnosti platebního styku klientů s příslušnými zeměmi vyhodnotila jako významné. Jedná se o australský dolar (AUD), kanadský dolar (CAD), dánskou korunu (DKK), chorvatskou kunu (HRK), japonský jen (JPY), norskou korunu (NOK), ruský rubl (RUB), švédskou korunu (SEK) a švýcarský frank (CHF), ... See more
"S ohledem na trvale rostoucí zájem o služby v mezinárodním platebním styku se Fio banka, a.s. rozhodla postupně rozšířit okruh podporovaných měn o další, které z hlediska četnosti platebního styku klientů s příslušnými zeměmi vyhodnotila jako významné. Jedná se o australský dolar (AUD), kanadský dolar (CAD), dánskou korunu (DKK), chorvatskou kunu (HRK), japonský jen (JPY), norskou korunu (NOK), ruský rubl (RUB), švédskou korunu (SEK) a švýcarský frank (CHF), které tak významně rozšíří stávající nabídku cizích měn sestávající z eura (EUR), US dolaru (USD), britské libry (GBP), polského zlotého (PLN) a maďarského forintu (HUF). [...] Předem si však dovolujeme upozornit na skutečnost, že tímto vyhlášením ceníku Fio banka, a.s. pouze deklaruje záměr službu poskytovat, přičemž v okamžiku vyhlášení nebude k dispozici plná dostupnost všech jejích dílčích součástí. Tyto jednotlivé dílčí součásti služby budou zaváděny postupně tak, jak k nim bude zabezpečena nezbytná dostatečně spolehlivá technická podpora ze strany třetích subjektů."Collapse


 
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 21:33
英語 から チェコ語
Upozornění na ukončení platnosti karet ČSOB Jul 3, 2014

Platba do zahraničí je také zahraniční platba.

V červnu jsem se pokusil prodloužit si členství na ProZ.com o jeden rok. Zaregistroval jsem se, vybral jsem platbu kartou a udělal dva neúspěné pokusy zaplatit kartou VISA. Dnes jsem dostal z Fio banky email.

"Vážený kliente,

dovolujeme si obrátit se na Vás jako na majitele účtu, resp. oprávněného zástupce majitele účtu, k němuž existuje aktivní platební karta vydaná Českoslovens
... See more
Platba do zahraničí je také zahraniční platba.

V červnu jsem se pokusil prodloužit si členství na ProZ.com o jeden rok. Zaregistroval jsem se, vybral jsem platbu kartou a udělal dva neúspěné pokusy zaplatit kartou VISA. Dnes jsem dostal z Fio banky email.

"Vážený kliente,

dovolujeme si obrátit se na Vás jako na majitele účtu, resp. oprávněného zástupce majitele účtu, k němuž existuje aktivní platební karta vydaná Československou obchodní bankou, a.s. (dále jen ČSOB). Tímto Vás chceme informovat, že Fio banka, a.s. (dále jen Banka) v rámci zkvalitňování svých služeb dokončuje proces výměny všech platebních karet, jejichž vydavatelem byla pro Fio banku a.s. právě ČSOB, za vlastní platební karty Banky... + dalších pět odstavců"

Po neúspěšných pokusech zaplatit kartou jsem změnil platební medodu na platbu z bankovního účtu.
ProZ uvedlo na faktuře BIC/IBAN: CHASUS33, celkem 8 znaků. Fio požadovala 11 znaků, tj. pozici 9 až 11.

Za pár dnů na to, mi placené členství vypršelo. Nyní si požádám o MasterCard místo dosavadní VISA.

Milan
Collapse


 
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 21:33
英語 から チェコ語
Platba bankovním převodem a platební karta Jul 15, 2014

Milan Condak wrote:

a) BIC/IBAN: celkem 8 znaků. Fio požadovala 11 znaků, tj. pozici 9 až 11.

b) Nyní si požádám o MasterCard místo dosavadní VISA.


Navštívil jsem ostravskou pobočku Fio banky. Snad informace někomu pomohou.

a) dozvěděl jsem se, že jsem měl doplnit XXX, tím by bylo vyplněno 11 znaků a platba by prošla;

b) požádal jsem o FIO VISA CLASSIC. (Fio VISA místo ČSOB VISA.)

Milan


 


このフォーラムには、モデレータが指定されていません。
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Fio banka - nižší ceny a lepší možnosti zahraničních plateb






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »